iPhone 5C'nin Ana Kartı Sızdırıldı

iPhone 5C'nin tanıtımına günler kala ana kartına ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar sızdırıldı. CtechCN tarafından sızdırılan fotoğraflardaki ana kartı incelediğimizde ise iPhone 5'in ana kartı ile olan benzerlikler oldukça dikkat çekici.

Elbette sızdırılan tüm fotoğraflarda olduğu gibi bu fotoğraflarda görüntülenen ana kartın da gerçekten iPhone 5C'ye ait olup olmadığını doğrulamak oldukça zor. CtechCN tarafından ayrıca elde edilen ana kartlardan bir tanesinin iPhone 5C'nin kasasına yerleştrilmiş fotoğrafı da yayınlandı.

iPhone 5 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olması beklenen iPhone 5C'nin renkli kasa ve iPhone 5S'e göre daha uygun bir fiyatla 10 Eylül Salı günü düzenlenecek etkinlikle tanıtılması ve 20 Eylül tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 7 = ?