BlackBerry Messenger App Store'a Gönderildi

BlackBerry tarafından bu senenin başında yapılan BBM'in iOS ve Android platformlarına da geeceği açıklamıştı. BBM yazılım ekibinde görev alan üst düzey bir yönetici ise attığı tweette iPhone ve iPod Touch için BBM'i 2 hafta kadar önce onaylanması için App Store'a gönderdiklerini bildirdi. Kaynaklar ayrıca iPhone ve iPod Touch için BlackBerry Messenger'ın kullanıcı arayüzünün BlackBerry Z10 ile aynı olacağını belirtiyorlar.

Normal şartlarda Apple App Store'a onay için gönderilen uygulamaları %99 ihtimalle 5 iş günü içinde onaylayacağını belirtiyor. İki haftalık süre ise ender karşılaşılan durumlardan bir tanesi. iPhone ve iPod Touch için BlackBerry Messenger'ın yakın zamanda onaylanıp kullanıma açılması bekleniyor. 

 

 

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 4 = ?