iPhone 5S'e Ait Olabilecek Bir Kutu Sızdırıldı

iPhone lansmanına 4 gün kala yeni fotoğraflar gelmeye de devam ediyor. C Technology tarafından ilk kez iPhone 5S'in kutusu olduğu iddia edilen fotoğraflar paylaşıldı. Fotoğraflara bakan dikkatli gözlerden ise artık iPhone ile özdeşleşmiş olan Home tuşunun üzerindeki yuvarlak köşeli karenin bulunmadığı kaçmadı.

Sızdırılan fotoğrafların çok kaliteli ve yeterince net olmamasından dolayı detaylar görülemiyor ancak Home tuşunun etrafındaki gri veya gümüş renkli olan halka ise dikkat çekiyor. Apple'ın 10 Eylül davetiyesini inceleyenler davetiyelerin üzerindeki renkli pulların haricinde bir de içi boş gri renkli daireler olduğunu hemen göreceklerdir. Sızdırılan fotoğraflardan sonra tahminler Apple'ın davetiyesine iPhone 5S'in üzerindeki parmak izi sensörüne gönderme yapmak için içi boş gri renkli daireleri yerleştirdiği yönünde ağırlık kazanmaya başladı.

Etkinliğe çok az gün kaldığı için daha net bir fotoğraf ile karşılaşıp karşılaşamayacağımız belli değil. Apple'ın iPhone 5S ve iPhone 5C lansmanlarıyla birlikte kullanıcılara farklı deneyimler yaşatmak istediği ise çok net görülebiliyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 7 = ?