iOS 7′nin Zamanında Tanıtılacak, OS X Mühendisleri Görevde

Bugün yazdığımız haberimizde iOS 7′nin Jony Ivy'nin detaycı kişiliği nedeniyle WWDC 2013′e yetişemeyebileceğini sizlerle paylaşmıştık. Ünlü Apple yazarı Jim Dalrymple'in bugün vermiş olduğu bilgilere göre Apple iOS 7′nin zamanında hazır olabilirmesi için OS X mühendislerini göreve çağırdı.

AllThingsD tarafından paylaşılan habere göre Apple'da tıpkı 2007 yılında ilk iPhone'u lansmana zamanında yetiştirebilmek için OS X mühendislerinin de çalışmasına benzer günler yaşanıyor. OS X mühendislerinin iOS 7 mühendislerine yardım ediyor olması 10.9 için bazı gecikmelere neden olabilir ancak bu risk Apple tarafından göze alınmış gibi görünüyor.

Her ne kadar iOS 7′nin WWDC 2013′de tanıtılacağına dair bir resmi bir haber olmasa da hemen hemen herkes yeni yazılımın gelecek ay düzenlenecek olan konferansta tanıtılacağını düşünüyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 4 = ?