iPad Mini 2 ile iPad 5 Aynı Kalınlıkta

Dün yayınlanan iPad 5'in bir önceki nesil iPad ile karşılaştırıldığı videodan sonra bugün yayınlanan yeni bir videoda ise iPad Mini 2 ile iPad 5'in boyutları karşılaştırılıyor. Görünen o ki hem iPad Mini 2'nin hem de iPad 5'in kalınlıkları aynı ve daha önceden sızdırılan fotoğraf ve videolardan da bildiğimiz üzere iki cihaz da birbirine oldukça benziyor.

iPad Mini 2 şu anda piyasada olan iPad Mini ile neredeyse aynı tasarıma sahip. iPad 5'in ise iPad Mini'nin tasarımını almış olması hem cihazın daha ince olmasını sağlamış hem de çerçevesinin daha küçük olmasına olanak tanımış.

Hem iPad Mini 2'nin hem de iPad 5'in Ekim ayında düzenlenecek özel bir etkinlikle birlikte Apple tarafından tanıtılması ve yılbaşından önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 5 = ?