Mac OS X Mavericks Preview 7 Çıktı

Yaklaşık 2 hafta önce yayınlanan Preview 6'nın ardından Apple geliştiriciler için Mac OS X 10.9 Mavericks Preview 7'yi yayınladı. Kayıtlı geliştiriciler Mac OS X Mavericks Preview 7'yi Mac App Store üzerinden indirerek güncellemeyi yapabilirler.

Şu an için Mac OS X 10.9 Mavericks Preview 7'de performans iyileştirmelerine odaklanılmış gibi görünüyor ve yeni bir özellik bulunmuyor. Mac OS X 10.9 Mavericks'in bu sonbaharda etiket özellikleri ile geliştirilmiş Finder, yeni haritalar ve iBooks uygulamaları gibi yeniliklerle Mac App Store üzerinden satışa çıkacak.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 6 = ?