10 Eylül Tarihi Kesinleşti, Davetiyeler Yollanmaya Başladı

Apple bugün uzun zamandır devam eden söylentilere son noktayı koydu ve iPhone 5S ile iPhone 5C'nin tanıtımlarının yapılması beklenen 10 Eylül tarihini doğruladı. Apple tarafından gönderilen davetiyelerde belirtildiği kadarıyla etkinlik Apple'ın Cupertino'daki binasında pasifik saati ile sabah 10.00'da (Türkiye saati ile 20.00) yapılacak. Apple'ın davetiyesiden farklı renklerde piyasaya sürülecek olan ve iPhone 5 ile benzer özelliklere sahip olması beklenen iPhone 5C'ye vurgu yaptığı sonucunu çıkarabiliriz. 

Şu ana kadar elde ettiğimiz bilgilerden ve geçmişteki iPhone tanıtımlarından yola çıkarak Apple'ın 10 Eylül tarihinde yapacağı tanıtımın ardından iPhone 5S'in ve iPhone 5C'nin 20 Eylül tarihinde satışına başlayacağını tahmin edebiliriz. Elbette şu an için resmi olarak satışa başlanacak tarihin Apple tarafından açıklanmamış olmasından dolayı net bir şey söylemek mümkün değil.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 8 = ?