iPad 5'in Ön Paneline Ait Fotoğraflar

Bugün Sonny Dickson tarafından iPad 5'in ön paneline ait olduğu iddia edilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflar yayınlandı. Yayınlanan fotoğraflarda tıpkı beklendiği gibi iPad 5'in ön panelinin çerçevesinin daha ince olduğu görülebiliyor.

iPad 5'in ön panelinde cam katman yerine iPad Mini'de olduğu gibi film katman kullanılmasından dolayı cihazın ağırlığının ve kalınlığının azalması bekleniyor. Şu an için iPad 5 lansmanının ne zaman yapılacağı bilinmiyor ancak tahminler yeni Ekim ayını gösterdiğini de belirtelim.

iPad 5'in ön paneline ait daha fazla fotoğrafa aşağıdaki fotoğraflardan birisine tıklayarak Foto Galeri'mizden ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri

iPad 5'in Ön Paneli SızdırıldıiPad 5'in Ön Paneli SızdırıldıiPad 5'in Ön Paneli Sızdırıldı

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 10 = ?