iOS 7 Beta 7 Bugün Yayınlanabilir

GÜNCELLEME: Apple beklendiği gibi iOS 7 Beta 7'yi geliştiriciler için yayınlamadı.

BGR'ın güvenilir kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre Apple iOS 7 Beta 7'yi bugün geliştiriciler için yayınlayabilir. Geçtiğimiz hafta Apple'ın iOS 7 Beta 6'yı bu hafta içinde yayınlayabileceğini duyurmuştuk ancak Apple beklenmedik bir şekilde Bulut Tabanlı iTunes ile ilgili bir hatayı düzeltmek için iOS 7 Beta 6'yı gece geç bir saatte acilen yayınlamak zorunda kalmıştı.

Elde edilen bilgiler eğer Bulut Tabanlı iTunes'da bu kritik hata bulunmamış olsaydı iOS 7 Beta 6'nın bu hafta içinde geliştiricilere dağıtılacağı yönündeydi. Bulut Tabanlı iTunes ile ilgili olan bu kritik hata Apple'ın takvimini değiştirmiş ve aslında bu hafta içinde çıkması gereken iOS 7 Beta 6 geçtiğimiz hafta tek bir hata düzeltmesiyle yayınlanmış olabilir. Apple bu akşam, her zamanki gibi Türkiye saati ile 20.00'da, iOS 7 Beta 7'yi önceki beta versiyondan daha yüksek bir sürüm numarası ile geliştricilere dağıtması bekleniyor.

Daha önceden de belirttiğimiz gibi iOS 7 Beta 7 Golden Master sürümden önceki son beta olabilir. Eğer BGR'ın elde ettiği bilgiler doğruysa Apple 5 Eylül tarihinde iOS 7 GM sürümünü şirket içinde kullanıma sunacak ve 10 Eylül tarihindeki iPhone lansmanından hemen sonra da tüm gelişiricilere açacak.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 8 = ?