Gümüş iPad 5'in Yeni Fotoğrafları Sızdırıldı

Bugün Fransız Nowhereelse.fr tarafından yayınlanan iPad 5'e ait yeni fotoğraflar yayınlandı. Gümüş renkli iPad 5'e ait fotoğraflar daha önce paylaşılanlarla benzer özelliklere sahipler. Daha önceki söylentilerden anladığımız kadarıyla iPad 5'in yeni dokunmatik ekranı iPad Mini'de kullanılan film tabanlı dokunmatik ekranla aynı olacak. Bu sayede iPad 5'in daha ince olabilmesi sağlanabilecek ve iPad 5 aynı zamanda hafifleyecek. Ayrıca iPad 5'in iPad Mini ile aynı tasarıma sahip olması da beklenirken yayınlanan fotoğraflarda yer alan iPad Mini'nin yeni iPad Mini'ye mi ait olduğu yoksa şu anda piyasada bulunan iPad Mini mi olduğu şu an için belli değil.

iPad 5'in tasarımı ile ilgili daha fazla bilgi için "iPad 5 iPad Mini'ye Benzeyecek" başlıklı haberimize göz atabilirsiniz. 

iPad Mini ile ilgili olarak yeni nesil iPad Mini'ni Retina ekrana sahip olup olmayacağı ile ilgili olarak farklı söylentiler bulunuyor. Her ne kadar son gelen bilgilere göre Retina iPad Mini'nin bu senenin sonuna doğru iPad 5 ile tanıtılacağını düşünüyor olsak bile yine de Apple bir süpriz yaparak Retina iPad Mini'yi gelecek seneye bırakabilir.

Retina iPad Mini ile ilgili daha fazla bilgi için "iPad 5 ve Retina iPad Mini Bu Yıl Tanıtılacak" başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

iPad 5 ve Retina iPad Mini tanıtımlarının 10 Eylül'de gerçekleşecek olan iPhone 5S ve iPhone 5C tanıtımlarının ardından kısa süre içinde yapılması bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 7 = ?