iCloud Beta iOS 7 Tasarımıyla Açıldı

Apple bugün iCloud Beta'yı iOS 7 tasarımıyla kullanıma açtı. İlk kez iOS 7 tasarımlarının uygulandığı web sayfası olan iCloud Beta bu değişiklikle birlikte eski iOS tasarım detaylarını da yitirmiş oldu.

Mail, Kişiler, Takvim, Notlar, Anımsatıcılar ve iPhone'umu Bul ikonlarının tamamen yenilendiği iCloud Beta arkaplanında da iOS 7'nin hareketli duvar kağıdını kullanıyor. Sizde iCloud Beta'ya beta.icloud.com üzerinden ulaşabilir ve Apple ID'niz ile giriş yapıp yeni tasarımı deneyebilirsiniz. iCloud Beta'nın ekran görüntülerine ise aşağıdaki resimlerden bir tanesine tıklayarak Foto Galeri'mizden ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri

iCloud iOS 7 Tasarımıyla YenilendiiCloud iOS 7 Tasarımıyla YenilendiiCloud iOS 7 Tasarımıyla Yenilendi

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 7 = ?