Sarı iPhone 5C Videosu

Daha önceden de yeşil iPhone 5C ve beyaz iPhone 5C fotoğraflarını paylaşan Sonny Dickson bu sefer de sarı renkli iPhone 5C'ye ait bir yüksek kaliteli video paylaştı. Paylaşılan video önceki görsellerden çok farklı olmasa da yüksek kaliteli olmasından dolayı iPhone 5C ile ilgili daha ince detaylar da oldukça net görülebiliyor. Videoda ayrıca önceki iPhone modelleriyle karşılaştırma da yapan Sonny Dickson aradaki farkları çok daha net görebilmemizi sağlamış.

iPhone 5C'nin iPhone 5S ile bilrikte 10 Eylül tarihinde düzenlenecek olan bir etkinlikle tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor.

10 Eylül'de düzenlenecek olan iPhone tanıtımı ile ilgili daha fazla bilgi için "iPhone 5S ve iPhone 5C 10 Eylül'de Tanıtılacak" başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 5 = ?