iPhone 5C Konsept Tasarımları

iPhone 5C'nin tanıtımına ve satışa sunulmasına artık çok az kaldı. Eğer tahminler doğru çıkarsa iPhone lansmanları 10 Eylül tarihinde yapılacak ve satışa başlanılacak.

iPhone lansmanı ile ilgili daha fazla bilgi için "iPhone 5S ve iPhone 5C 10 Eylül'de Tanıtılacak" başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Tasarımcı Martin Hajek ise iPhone 5C'nin renkli kapaklarının bol bol bulunduğu görseller hazırlamış. Ayrıca iPhone 5C kutu tasarımları ve web sitesi tasarımlarına da yer veren Hajek iPhone 5C konsept tasarımlarının bulunduğu bir sayfayı da kendi web sitesi üzerinden yayınladı.

Aşağıdaki fotoğraflardan birisine tıklayarak Foto Galerimize ulaşabilir ve tüm iPhone 5C konsept tasarımlarını görebilirsiniz.

Foto Galeri

iPhone 5C Konsept TasarımlarıiPhone 5C Konsept TasarımlarıiPhone 5C Konsept Tasarımları

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 11 = ?