Vine Ön Kamera Desteği ile Güncellendi

İlk çıktığı günden bu yana çok tutulan popüler video uygulaması Vine bugün ön kamera desteği ile güncellendi.

Güncelleme ile ilgili detaylara girmeden önce belki bilmeyenler olabilir diye Vine uygulamasını kısaca tanıtalım. Vine uygulaması ile 6 saniyeye kadar tekrar eden kısa videolar çekip bu videoları Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabiliyoruz. Uygulamanın nasıl çalıştığı ile ilgili kısa videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Güncelleme ile ilgili detaylara gelecek olursak en büyük özelliğin yazımızın başlığımızda da belirttiğimiz gibi ön kamera desteği olduğunu söylemeliyiz. Artık video çekerken ön ve arka kamera arasında hızlı geçişler yapabiliyoruz. Ayrıca yeni eklenen bir diğer özellik ise @mention olarak bildirildi. Bundan sonra bir postunuzda kullanıcı adını bildiğiniz bir Vine üyesine bağlantı ekleyebiliyorsunuz.  Eklemiş olduğunuz bağlantı arkadaşınıza bildirim olarak gidiyor ve arkadaşınız girdiğiniz posttan haberdar olabiliyor.

Vine özellikle @mention özelliği ile çok daha sosyal bir program olma yolunda hızla ilerliyor. Önümüzdeki günlerde gelecek olan yeni güncellemelerle birlikte de çok daha popüler olabileceğini kolaylıkla söyleyebiliriz.

Vine uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 8 = ?