iOS için Twitter Güncellendi

Twitter uygulaması bugün giriş doğrulaması ve yeni özelliklerle iPhone, iPad ve iPod Touch için güncellendi. Yeni Twitter uygulamasını cihazınızda yüklüyse App Store üzerinden 5.9 sürümüne yükseltebilirsiniz. Eğer Twitter cihazınızda yüklü değilse yandaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Twitter 5.9 sürüm notlarını aşağıda görebilirsiniz;

Artık uygulamadaki giriş doğrulaması ile hesabını koruyabilirsin. Bu, ayarlarından açabileceğin ve bildirimlerle birlikte yönetebileceğin yeni bir iki faktörlü doğrulama formudur.

Ayrıca bu sürümde:

  • Birinin profilini ziyaret edip, "Daha fazla fotoğraf görüntüle"ye dokunarak, o kişinin fotoğraflarını güzel bir galeride görüntüle
  • Fotoğraf arama sonuçları ayrıca bir galeride görüntülenebilir
  • Listeler ile ilgili birkaç geliştirmenin tadını çıkar: Yeni listeler oluştur ve var olan listelerini düzenle, başlıkları ve açıklamaları değiştir, üye ekle veya kaldır
  • Başka hata çözümleri ve geliştirmeler

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
1 + 9 = ?