EA App Store ile Origin'den Fazla Kazanıyor

Ünlü oyun firması Electronic Arts bugün yapmış olduğu açıklama ile kendi oyunlarını sattığı Origin de dahil olmak üzere en büyük geliri App Store üzerinden elde ettiğini duyurdu. Electronic Arts App Store dışında Google Play, Mac App Store ve diğer platformlar için de oyunlar yayınlıyor.

EA tüm gelirlerinin içinde en büyük payın App Store'a ait olduğunu belirtti ancak bu gelirlerin ne kadarının iOS tabanlı mağazalardan, ne kadarının diğerlerinden olduğu açıklamadı. EA, akıllı telefon ve tablet oyunlarından 90 milyon dolar gelir elde ederken en popüler oyunlarının arasında The Simpsons, The Sims ve Real Racing 3 gibi oyunlar da bulunuyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 11 = ?