1 Milyar Podcast Aboneliği

Apple bugün iTunes Store üzerinden 1 milyar Podcast aboneliğine ulaşıldığını yayınladığı özel bir sayfa ile duyurdu. iTunes Store üzerinde dünya genelinde 200 binden fazla Podcast bulunuyor. Apple tarafından 1 milyar Podcast aboneliği için yapılan açıklama ise şu şekilde;

Komediden güncel haberlere, spora, yenilikçi eğitim içeriğine kadar pek çok alandaki Podcast yayınları global medyanın görünümünü dönüştürdü. iTunes'da Podcast'ler 2005 yılında yayınlanmaya başladı ve o zamandan bu zamana sayısız bölüm indirildi ve dinlendi. Ama Podcast kullanmanın temelinde, bu heyecan verici alanda beğeneceğiniz sesleri bulmak ve en iyilerine abone olmak yatar. Bir milyar Podcast aboneliğine ulaşmamızı kutlamak amacıyla, tüm zamanların en popüler Podcast'lerinin yanı sıra ilgi çekici yeni programlardan oluşan bir koleksiyon da sunuyoruz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 11 = ?