Knots 3D İncelemesi

Knots 3D ITunes'un 5. yılına özel olarak sunduğu uygulamaların arasında bulunan ve halat, ip benzeri malzemelerin nasıl düğümlendiğini 3 boyutlu olarak anlatan bir uygulamadır. Eğer halat ve ip gibi doğa sporlarıyla ilgileniyorsanız veya sadece düğüm tekniklerini öğrenmek istiyorsanız Knots 3D’nin tam size göre bir uygulama olduğunu belirtmeliyiz.

Knots 3D iPad, iPod Touch ve iPhone’larda kullanılabiliyor ve uygulamayı açtığınızda düğümlerin kullanıldığı spor veya meslek dallarına göre bir kategori listesiyle karşılaşıyorsunuz. Ayrıca ilgilendiğiniz kategoriye girerek hangi düğümün nerede ve nasıl kullanıldığını da öğrenmeniz mümkün. Knots 3D'nin ne yazık ki Türkçe bir versiyonu bulunmuyor ancak düğümleri animasyonlarla anlattığı için İngilizce bilmiyorsanız da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Knots 3D’nin adında yer alan 3D ise uygulamanın içindeki düğümlerin nasıl bağlandığını 3 boyutlu olarak, 360 derece göstererek, animasyonlarla anlatmasından kaynaklanıyor.

Knots 3D, Dünya' da en çok kullanılan 87 adet düğüm ve bağlama çeşidine sahip. Bu çeşitleri listelediğinizde ise büyük çoğunluğun denizcilik, balıkçılık, dağcılık ve kurtarma gibi alanlarda kullanıldığını görebilirsiniz.

Knots 3D’yi linke tıklayarak 1,79 TL karşılığında App Store’dan indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 2 = ?