iPhone 5S'de 4.3 inç Ekran mı Olacak?

Bugün Bloomberg tarafından yapılan bir haberde Tayvan merkezli Commercial Times'ın iPhone 5S iddialarına yer verildi. İddialara bakılırsa Apple iPhone 5S'in ekranını 4.3 inç genişliğine çıkaracak ve bu nedenle iPhone 5S'in lansmanı 2013 yılının sonunda yapılabilecek.

Haberde yer alan iddiaların büyük olasılıkla gerçekleşmeyeceğini söylemeliyiz çünkü Apple büyük olasılıkla iPhone 5S'in tasarım planlarını aylar önce bitirdi ve dünkü haberimizde de belirttiğimiz gibi iPhone 5S'in üretimine bu ayın sonunda başlanmış olması bekleniyor.

Ayrıca bir kaç aydır sürekli devam eden söyletilere ve geçen Aralık ayında yapıldığı belirlenen prototip iPhone fotoğraflarına da bakacak olursak iPhone 5S'in tasarımının iPhone 5 ile aynı olacağını ve yapılan geliştirilmelerin cihazın donanımına yönelik olacağını söyleyebiliriz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 3 = ?