iOS 7'de Duvar Kağıdı Hareketi Nasıl Durdurulur?

iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları iOS 7 ile birlikte daha düz ve renkli bir tasarımın yanında bir çok yeni özelliğe de kavuştular. Bir çok kullanıcı yeni tasarımı ve özellikleri çok beğenirken bazı kullanıcılarsa iOS 7'nin duvar kağıdının telefonun hareketlerine göre sanki üç boyutluymuş gibi hareket etmesi gibi detaylardan pek hoşlanmadılar.

Eğer siz de iOS 7'de duvar kağıdınızın üç boyutluymuş gibi hareket etmesinden hoşlanmıyorsanız bu özelliği kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Hareketi Azalt menülerinin altından Hareketi Azalt seçeneğini kapatırsanız duvar kağıdınız ve uygulamalarınızın paralaks efekti da dahil olmak üzere hareketlerini azaltabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 9 = ?