Yeni Plastik Kasalı iPhone Fotoğrafları

Plastik kasalı ucuz iPhone'larla ilgili söylentiler devam ediyor. Daha önceki haberlerimizde sızan ilk fotoğrafları paylaşmış sonrasında da mavi renkli plastik kasaya sahip iPhone'un fotoğraflarını yayınlamıştık.

Bugün de plastik kasalı ucuz iPhone fotoğraflarının arasına bir yenisi daha eklendi. En son sızan fotoğrafta mavi iPhone'un arkası tamamen görünüyor. Ayrıca paylaşılan fotoğrafta mavi rengin dışında turuncu, sarı, yeşil ve gri renk de bulunuyor.

Apple'ın plastik kasalı ucuz iPhone modelini iPhone 5S ile birlikte Eylül - Ekim ayları arasında yapılacak bir etkinlikle tanıtması ve piyasaya sunması bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 6 = ?