Mac OS X Mavericks Preview 3 Çıktı

Apple tıpkı iOS 7 Beta 3'de olduğu gibi iki hafta arayla Mac OS X Mavericks Preview 3'ü de geliştiricilere sundu. Mac OS X Mavericks Previes 3'de de şu an için tıpkı Preview 2'de olduğu gibi performans geliştirmelerine ve hata gidermelerine yoğunlaşılmış gibi görünüyor.

Güncelleme 1.08 GB büyüklüğünde ve daha önce Mac'inize Mac OS X Mavericks'in preview versiyonlarından birisi yüklenmişse Mac App Store'dan veya Developer Center'dan yapılabilir.

Mac OS X Mavericks'in Haritalar ve iBooks gibi yeni uygulamaların yanı sıra pil ömrü ve performans konusundaki iyileştirmeler, yeni etiket sistemi, çoklu monitör desteği, yeni Finder tabs gibi özelliklerle bu sonhabarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 8 = ?