Plastik Kasalı Ucuz iPhone için Mavi Renk Geliyor

Bir kaç haftadır plastik kasalı ucuz iPhone'larla ilgili gelen bilgiler arttı. En son geçtiğimiz hafta sizinle plastik kasalı iPhone'larla ilgili gerçek olabilecek fotoğrafları paylaşmış ve şu an için bu fotoğrafların gerçek olup olmadıklarının belli olmadığını belirtmiştik.

Bugün daha önceki fotoğrafları paylaşan site yeni bir fotoğraf daha paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta daha önceki gibi kırmızı, sarı, yeşil ve beyaz renkli plastik iPhone kasalarının yanında mavi renkli bir iPhone'da bulunuyor. Mavi renkli iPhone fotoğrafta ters durduğu için tam olarak görünmüyor ancak yanlarının renginden cihazın geri kalanının rengi de kolaylıkla tahmin edilebiliyor.

Apple'ın plastik kasalı ucuz iPhone'ları Eylül - Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte iPhone 5S ile birlikte tanıtması ve satışa sunması bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 9 = ?