Message Box ile Facebook Mesaj Kutularını iPhone'unuza Taşıyın [Jailbreak]

Jailbreak uygulama geliştiricisi Adam Bell tarafından dün yayınlanan yeni bir uygulama Android cihazlarda kullanılabilen Facebook mesaj başlıklarını iPhone ekranınıza taşıyor.

Aşağıdaki videoda da göreceğiniz üzere telefonunuzun hangi ekranında olursanız olun veya o anda hangi uygulamayı açarsanız açın Facebook mesaj başlıkları iPhone'ununuzda hazır bekliyor. Yeni bir mesaj geldiğinde küçük bir pop up ile bildiriliyor ve hızlıca mesaj penceresi kullanılabilir.

Uygulama o kadar kullanışlı tasarlanmış ki neredeyse iOS'in bir parçası gibi davranıyor. Elbette %100 kusursuz değil ancak kullanıcı deneyimi açısından oldukça başarılı denilebilir.

iPhone'ununuz jailbreak'li ise ve uygulamayı indirmek isterseniz geliştiricinin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Uyugulama kısa süre içinde Cydia üzerinden de indirilebilir hale gelecek.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 5 = ?