iOS 7 iPad Ekran Görüntüleri

iOS 7 ilk beta sürümünde sadece iPhone ve iPod Touch için yayınlanmış Apple iPad ve iPad Mini için birkaç hafta sonra iOS 7'nin yayınlanacağını söylemişti. Bugün yayınlanan iOS 7 Beta 2 ile birlikte Apple iPad ve iPad Mini'ye de uygun iOS 7 yazılımlarını geliştiricilere dağıttı.

Fotoğraf galerimizden iPad Mini'ye yüklenmiş olan iOS 7'nin ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri

iOS 7 iPad Ekran GörüntüleriiOS 7 iPad Ekran GörüntüleriiOS 7 iPad Ekran Görüntüleri

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 6 = ?