iOS 7 Yüklü iPad Videosu Gerçek mi?

Rusya'dan bir YouTube kullanıcısı bugün iOS 7 yüklü bir iPad'i gösteren video paylaştı. Videoda kullanıcı iOS 7 ile birlikte iPad'in yeni özelliklerini gösteriyor. iOS 7 henüz beta olduğu için video sırasında hata verip baştan başlıyor, kullanıcı kontrol merkezi ve bildirim merkezine giriyor ve ana ekranı gösteriyor.

Paylaşılan videonun gerçek olup olmadığı şu an için bilinmiyor ancak gerçekse iPad için iOS 7'nin nasıl yüklenebildiği büyük bir soru işareti olarak görünüyor. Bildiğiniz üzere Apple WWDC'de sadece iPhone ve iPod Touch için iOS 7'nin beta sürümlerini yayınlamış, iPad için de yakında geleceğini söylemişti.

Daha önceki haberlerimizde Jonathan Ive'ın ekibinin iOS 7'yi WWDC'ye yetiştirmek için büyük çaba harcadığını paylaşmış gecikme riski olduğunu belirtmiştik. Hatta OS X ekibinden de yardım aldıklarının altını çizmiştik. Muhtemelen iPad için iOS 7 hala geliştirme aşamasında ve bu nedenle Apple tarafından betası geliştiricilere sunulmuyor.

 

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 8 = ?