iOS 7 iPad'te Nasıl görünüyor?

Apple WWDC'de resmi olarak iOS 7'nin tanıtımını yaptıktan sonra sadece iPhone ve iPod Touch kullanıcılarının yükleyebilmesi için ilk betayı yayınlamıştı. Aradan geçen bir haftanın ardından henüz iPad ve iPad Mini kullanıcıları için iOS 7 beta sürümü yayınlanmamış olsa da bazı geliştiriciler iOS 7 yüklü iPad ekran görüntülerini paylaşmaya başladılar.

Farketmemiş olabilirsiniz ancak yukarıdaki ekran görüntüsünde kırmızı bir ikonla gösterilen, iPhone ve iPod Touch'ta bulunmayan, uygulama iPad için Photo Booth olabilir.

Eğer siz de iOS 7'nin iPad'te nasıl göründüğünü merak ediyorsanız foto galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Foto Galeri

iOS 7 iPad'te Nasıl Görünüyor?iOS 7 iPad'te Nasıl Görünüyor?iOS 7 iPad'te Nasıl Görünüyor?

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 7 = ?